Hakkımızda

Aurapet, evcil hayvanların sağlığına ve mutluluğuna adanmış bir vizyonla 2022 yılında kuruldu. Açılış markamız Supravet, yaşam kalitesini artırmayı amaçlayan, özenle seçilmiş ve bilimsel olarak formüle edilmiş bir dizi tamamlayıcı ürün sunmaktadır.

Kediler ve köpekler. Supravet'in zengin ürün yelpazesi kedi ve köpeklere yönelik malt macunları, çeşitli vitaminler, amino asitler ve çok daha fazlasını içerir. Yem katkı maddesi olarak geçen, ürünlerimiz evcil hayvanınızın enerjik, mutlu ve sağlıklı kalması için titizlikle tasarlanıp üretilmektedir.

Bitkisel damlalarımız evcil hayvanınıza zararlı parazitlere karşı güvenli ve doğal bir koruma sağlarken, özel şampuanlarımız
kürklerini temiz, parlak ve sağlıklı tutun. Ağız ve diş bakım ürünlerimiz evcil hayvanınızın ağız hijyenini en üst düzeye çıkarırken, göz ve kulağımız da bakım ürünleri bu hassas bölgelerdeki sorunların önlenmesine yardımcı olur.

Evcil hayvanınızın sağlığını desteklemek için gerekli tüm besin takviyelerini tek bir marka altında toplayan Supravet, onların bu yolda ilerlemelerine yardımcı olmayı amaçlıyor.

Daha uzun, daha sağlıklı ve daha mutlu yaşamlar.

Evcil hayvanınızı sizin kadar önemsediğimiz için Supravet olarak yalnızca en yüksek kaliteyi, en etkiliyi, en etkiliyi sunmayı taahhüt ediyoruz.
ve en güvenilir ürünler. Onların mutluluğu ve sağlığı en büyük başarılarımızdır.

Evcil hayvanınızın her ihtiyacını Supravet ile karşılayın ve ona hak ettiği bakımı en iyi şekilde sağlayın